Služby klientům

Regulujte svá rizika

Ať působíte výlučně v České republice nebo v mezinárodním měřítku, víte, jak důležitá je ochrana proti riziku nezaplacení faktur, které může výrazně zbrzdit vaši podnikatelskou činnost a vaši společnost vážně ohrozit.
 
REAKCE SPOLEČNOSTI COFACE NA VAŠE POTŘEBY
Pojištění pohledávek vaší společnosti je nezbytné, chcete-li zajistit její dlouhodobou životaschopnost. Coface vám díky své databázi, zahrnující více než 65 milionů firem z celého světa, nabízí jedinečnou znalost vašich zákazníků, která vám umožní přijímání objektivních a správných rozhodnutí u všech vašich obchodních operací s téměř 200 zeměmi. V případě neplacení je pojištění doplněné sítí našich inkasních expertů v 97 zemích. 
Pojištění pohledávek
PŘÍKLAD Z PRAXE
Coface pojišťuje obchodní pohledávky české středně velké firmě zabývající se výrobou aromatických přísad. Tato společnost, která vlastní originální know-how a má vynikající pověst, má blízko k získání svého prvního významného kontraktu s velkoobjemovým maloobchodním prodejcem vonných produktů pro domácnost.
 
Na základě provedené hloubkové analýzy situace tohoto maloobchodníka Coface společnost varuje před rizikem jeho neplacení. Generální ředitel společnosti, podporovaný ředitelem závodu a vedoucím prodeje pro velké zákazníky, je přesto odhodlán k uzavření této zakázky, která by sama o sobě zvýšila roční tržby společnosti o 5%, přistoupit.
 
Po další úvaze se finanční ředitel rozhoduje vyžádat si schůzku s analytikem společnosti Coface, který ho přesvědčuje o bezprostřední hrozbě vážných potíží s tímto potenciálním zákazníkem. Nakonec si společnost nechává tento kontrakt ujít a přenechává ho konkurenční firmě. Této konkurenční firmě maloobchodník vůbec nezaplatí a jen pár týdnů po schůzce s Coface vyhlašuje úpadek.

Naše nabídky přizpůsobené na míru vašim potřebám

Pojištění Coface Globalliance

Pojištění Coface Globalliance
“Globalliance” je stěžejní smlouva pojištění pohledávek společnosti Coface. Je nabízena všem společnostem, od malých a středních firem až po nadnárodní společnosti a jedná se o přizpůsobitelnou a komplexní pojistku

Pojištění TopLiner

Coface Global Solutions

  • Czech
  • English