O Coface

Volné pozice

Kariéra v Coface

Obchodník / Obchodní manažer

Kontakt:

Jiřina Štanclová

Lidské zdroje

T. (+420) 246 085 436

Společnost COFACE CZECH hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici OBCHODNÍK / OBCHODNÍ MANAŽER:

Náplň práce:
  • Vytváření obchodních příležitostí a analýza potřeb potenciálních zákazníků
  • Prodej pojištění pohledávek novým zákazníkům
  • Samostatná příprava prodejních prezentací a nabídek
  • Regionální působnost: ČR

Profil kandidáta:
  • VŠ vzdělání (případně SŠ s odpovídající praxí)
  • Prokazatelná úspěšná minimálně tříletá obchodní praxe, zkušenosti s obchodováním v segmentu B2B
  • Orientace ve finančních výkazech
  • Proaktivní přístup, cílevědomost, samostatnost
  • Platné řidičské oprávnění skupiny B
  • Znalosti MS Word, Excel, Powerpoint
  • Znalost anglického jazyka (A2/B1)

Nabízíme:
  • Zajímavou a samostatnou práci se zázemím stabilní mezinárodní úvěrové pojišťovny
  • Možnost účastnit se významné růstové fáze české pobočky
  • Finanční ohodnocení v závislosti na výkonu.
  • Automobil, mobilní telefon, notebook

Ostatní:
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Kontakt:

  • Akvizice nových obchodních případů v oblasti kreditních informací
  • Samostatná příprava prodejních nabídek
  • Péče o portfolio stávajících klientů, zasílání pravidelných přehledů, řešení požadavků
  • Správa interního systému kreditních informací

Kvalifikační Požadavky:
  • Obchodní praxe v segmentu B2B, ideálně služeb
  • Proaktivní přístup, pečlivost, samostatnost
  • Znalost Excel, MS Word

Výhodou pro uchazeče bude:
  • Zkušenost z oblasti firemních financí
  • Zkušenost s prodejem služeb
  • Znalost AJ

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost účastnit se růstu české pobočky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nadprůměrné ohodnocení v závislosti na výkonu

Ostatní:
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce Praha

Specialista likvidace škod a inkasního oddělení

Kontakt:

Společnost COFACE CZECH hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici SPECIALISTA LIKVIDACE ŠKOD A INKASNÍHO ODDĚLENÍ:

Vaší náplní práce bude:
  • Řešení jednotlivých inkasních případů, tj. případů neuhrazených pohledávek po splatnosti v sektoru B2B, a to:
    • tuzemských (dlužník i věřitel jsou tuzemské subjekty)
    • zahraničních (dlužník nebo věřitel je zahraniční)
  • Správa, administrace, monitoring a reporting těchto inkasních případů
  • Zajištění vymáhání, upomínkového procesu, návrhy mimosoudních řešení
  • Denní komunikace a vyjednávání s tuzemskými dlužníky (písemné upomínky, aktivní a pasivní telefonování, elektronická komunikace)
  • Denní komunikace a spolupráce s tuzemskými klienty, zahraničními partnerskými kancelářemi sítě COFACE, externí advokátní kanceláří
  • Přijetí a úvodní posouzení oznámených pohledávek po splatnosti klientů tuzemské úvěrové pojišťovny COFACE
  • Administrace oznámených pohledávek po splatnosti s ohledem na individuální parametry pojistné smlouvy
  • Komplexní příprava a posouzení pojistných událostí k odškodnění
  • Studium pojistných smluv a dobrá orientace v nich
  • Denní komunikace s klienty tuzemské úvěrové pojišťovny COFACE

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického nebo právního směru
  • Obecné ekonomické a právní povědomí
  • Dobrá čeština slovem i písmem, stylistické schopnosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni nutná
  • Spolehlivost, přesnost, odpovědnost, pracovitost, logické myšlení
  • Profesionální vystupování
  • Dobrá znalost základních aplikací MS Office (Excel, Word)
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme:
  • Prestižní zaměstnání v perspektivním oboru řízení finančních rizik
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Zaškolení do pracovních postupů a interních uživatelských systémů
  • Možnost podílet se na růstu společnosti
  • Dobré platové podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • Další zaměstnanecké benefity

Ostatní:
Nahoru
  • Czech
  • English