O Coface

Volné pozice

Kariéra v Coface

Obchodník / Obchodní manažer

Kontakt:

Jiřina Štanclová

Lidské zdroje

T. (+420) 246 085 436

Společnost COFACE CZECH hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici OBCHODNÍK / OBCHODNÍ MANAŽER:

Náplň práce:
  • Vytváření obchodních příležitostí a analýza potřeb potenciálních zákazníků
  • Prodej pojištění pohledávek novým zákazníkům
  • Samostatná příprava prodejních prezentací a nabídek
  • Regionální působnost: ČR

Profil kandidáta:
  • VŠ vzdělání (případně SŠ s odpovídající praxí)
  • Prokazatelná úspěšná minimálně tříletá obchodní praxe, zkušenosti s obchodováním v segmentu B2B
  • Orientace ve finančních výkazech
  • Proaktivní přístup, cílevědomost, samostatnost
  • Platné řidičské oprávnění skupiny B
  • Znalosti MS Word, Excel, Powerpoint
  • Znalost anglického jazyka (A2/B1)

Nabízíme:
  • Zajímavou a samostatnou práci se zázemím stabilní mezinárodní úvěrové pojišťovny
  • Možnost účastnit se významné růstové fáze české pobočky
  • Finanční ohodnocení v závislosti na výkonu.
  • Automobil, mobilní telefon, notebook

Ostatní:
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Akviziční telemarketingový specialista (poloviční úvazek)

Kontakt:

Společnost COFACE CZECH hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici AKVIZIČNÍ TELEMARKETINGOVÝ SPECIALISTA (poloviční úvazek):

Vaší náplní práce bude navolávání schůzek obchodnímu týmu.

POŽADUJEME:
  • Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti
  • Schopnost naslouchat a ochota pomoci zákazníkům
  • Pracovitost a spolehlivost
  • Nadšení a chuť telefonovat
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost problematiky pohledávek z obchodního styku výhodou

Kvalifikační požadavky:
  • Znalost práce s PC
  • 2 roky praxe na srovnatelné pozici

Nabízíme:
  • Zráce na poloviční úvazek (ideální pro studenty a maminky na/po mateřské dovolené)
  • Odpovídající platové zařazení
  • Práci v dynamickém kolektivu mezinárodní úvěrové pojišťovny
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností

Ostatní:
  • Nástup: ihned
Nahoru
  • Czech
  • English