O Coface

Making Trade Happen

Happeners: realizace obchodů

the happeners-with left blank
Skupinu Coface tvoří tým 4 721 zaměstnanců 78 národností v 60 zemích, kteří sdílejí firemní kulturu, která je v souladu s celým světem. Pracujeme na společném cíli: celosvětově usnadnit obchod a upevnit naše vedoucí postavení v oblasti úvěrového pojištění.
Skupina stojí za 50 000 globálních klientů ze všech průmyslových odvětví při rozvoji jejich podnikání a pomáhá podnikům stát se silnějšími, rychlejšími a efektivnějšími.
Naše týmy realizují obchody den co den. Přidejte se k nám!
 
 
 
 
 

Čtyři pilíře naší personální politiky

ČTYŘI PILÍŘE NAŠÍ PERSONÁLNÍ POLITIKY POMÁHÁME PODNIKŮM RŮST
Naší úlohou je usnadňovat obchod globálně i přímo na místě nabízením řešení, která pomáhají a chrání podnikatele při jejich rozhodování. Poskytujeme podporu při prevenci rizika nezaplacení i pojištění obchodních úvěrů.
 
 
SPOJENÍ SE SVĚTEM
Naše kultura se vyznačuje hlubokou otevřeností a propojením se světem a tím, jak se vyvíjí.
U Coface se vám bude dařit v multikulturním prostředí a budete mít vždy přehled o globální ekonomice. Být internacionální je naší každodenní realitou.
 
 
RŮST V OKRUHU LIDÍ, KTEŘÍ VÁS VEZMOU MEZI SEBE
Jsme vnitřně úzce propojená organizace, kde se počítá každý člověk: vaše příspěvky a váš vliv jsou ceněny a promptně vnímány.
Všichni naši kolegové jsou přístupní, bez ohledu na jejich postavení v hierarchii velení. Komunikujeme přímo a bez formalit. Věříme v přátelskost, jednoduchost a začlenění. 
 
 
STAVÍME BUDOUCNOST
Coface se může pochlubit více než 75 lety zkušeností a využívá odborných znalostí a pověsti vybudovaných za dobu své existence.
Přesto o všem dosaženém denně debatujeme a snažíme se znovu a znovu objevovat sami sebe. 
Nahoru
  • Czech
  • English