O Coface

Spojení se světem

Naše kultura se vyznačuje hlubokou otevřeností a propojením se světem a tím, jak se vyvíjí.

 
 
U Coface se budete rozvíjet v multikulturním prostředí a pracovat v rytmu globální ekonomiky.
 
 
Naše týmy se scházejí z celého světa, aby spojily své znalosti, což nám umožňuje porozumět danému trhu a řešit problémy našich klientů.
 
 
 
  

Mezinárodní působnost je každodenní realitou

  • Abyste mohli lépe sloužit našim klientům po celém světě, budete úzce spolupracovat s kolegy v zahraničí.

  • Budete součástí projektových týmů v několika zemích.

  • Vždy budete pracovat s kolegy různých národností a můžete se ucházet o možnosti mobility v zahraničí – dokonce už na samém prahu své kariéry v Coface!

Klíčová čísla

mobilita

Co k tomu říkají naši Happeners

Yasuyo_square140

Coface Japanese Solutions je útvar specializovaný na podporu růstu japonských nadnárodních společností na jejich domácích i zahraničních trzích tím, že jim nabízí úvěrové pojištění šité na míru jejich potřebám. 

 
Máme dvojjazyčné týmy v Tokiu, Ósace, Paříži, Hongkongu, Šanghaji a New Yorku, což nám umožňuje obsluhovat naše klienty v jejich místním jazyce. Navzdory geografické vzdálenosti úzce spolupracujeme jako tým a všichni sdílíme aktuální informace o nejnovějších potřebách našich klientů.

 

Pracovat v tomto týmu a sledovat, jak se obchod s japonskými nadnárodními společnostmi rozvíjí a rozšiřuje z jednoho regionu do druhého je opravdu vzrušující.

 

A. H. Yasuyo, manažerka péče o klíčové zákazníky (Coface Japonsko, Coface Japanese Solutions)

Danny-V_medium

Do Coface jsem přišel kvůli mezinárodní sféře působnosti: už od studií jsem vždycky chtěl získat zkušenosti v zahraničí, ať už to bylo v Číně, Hongkongu, Japonsku nebo Anglii.

 
V loňském roce jsem se přihlásil do interního talentového programu a byl jsem vybrán na roční stáž v centrále skupiny v Paříži, kde jsem pracoval na různých projektech ve spolupráci s dalšími odděleními a mnoha zeměmi.
 
Nejvíce se mi líbila výzva pustit se do nového dobrodružství: multikulturní prostředí, přechod od místního ke globálnímu myšlení a možnost budovat si sebevědomí a rozvíjet své dovednosti s podporou mentora.

A z čeho jsem byl nejvíce nadšen? Po skončení mé mise mi byla nabídnuta možnost připojit se k týmu Senior Risk Underwriting v Paříži na stálý úvazek!

 

Danny V., pojistitel rizik, obvykle působí v Nizozemsku, v současné době je vyslán do Francie

Yuliia-N_medium

U Coface denně pracuji s přáteli a kolegy z mnoha různých prostředí. Baví mě možnost poznávat různé kultury a pohledy na svět, aniž bych opustila svůj pracovní stůl.

 
V takovém prostředí mám možnost soustavného rozvoje objevováním a zpytováním svého zaběhnutého myšlení i zlepšováním své schopnosti naslouchat a efektivně komunikovat.

 
Naše rozmanitost podporuje kreativitu a zlepšuje celopodnikové výsledky. Díky tomu je Coface skvělým místem pro práci i týmem, kde jsem hrdá, že mohu být jeho součástí.

 

 

Yuliia N., manažerka péče o klíčové zákazníky (Coface Global Solutions, Dubaj)

Nahoru
  • Czech
  • English