Služby klientům

Inkaso pohledávek

Opožděné platby mohou mít negativní dopad na vaše podnikání. Inkaso pohledávek vyžaduje vysokou úroveň odborných právních znalostí a celosvětovou síť schopných specialistů, což Coface obojí má - jak díky vlastním zdrojům, tak díky zdrojům partnerské sítě "Coface Partners”. 
 
REAKCE SPOLEČNOSTI COFACE NA VAŠE POTŘEBY
Inkasní specialisté Coface Central Europe disponují hloubkovou znalostí podnikatelských kultur v regionu střední a východní Evropy a podrobnou znalostí ekonomických faktorů, které ovlivňují platební chování.
 
Naše služby vymáhání dluhů jsou vám k dispozici jak pro pojištěné, tak pro nepojištěné faktury.
Inkaso pohledávek
PŘÍKLAD Z PRAXE
Vývozce elektrických zařízení pro obchod se musí vypořádat s neplacením ze strany brazilského distributora. Právní poradci této společnosti a její finanční ředitel, kteří nejsou obeznámeni s místními předpisy a zvyklostmi, si nejsou jistí, jak by měli postupovat.
 
Vývozce se obrátí na Coface, který má v Brazílii svou kancelář již od roku 1998. Tým Coface kontaktuje distributora. Vzhledem k jeho momentální obtížné situaci dosahují smírné dohody a přicházejí s řešením spočívajícím v desetiměsíčním splátkovém kalendáři.
 
Na konci období splátkového kalednáře a na základě kreditní informace objednané u Coface, se vývozce rozhoduje ve svém obchodním vztahu s brazilským distributorem pokračovat. Od té doby je již zmíněný distributor spolehlivým obchodním partnerem.

Naše nabídky přizpůsobené na míru vašim potřebám

Vymáhání obchodních pohledávek

Správa obchodních pohledávek

Poradenské služby v oblasti řízení úvěrových rizik

  • Czech
  • English