O Coface

Pomáháme podnikům růst

Naší úlohou je usnadňovat obchod globálně i přímo na místě nabízením řešení, které pomáhají a chrání podnikatele při jejich rozhodování.

Making-trade-happen-with-Coface_large
  • Poskytujeme podporu při prevenci rizika nezaplacení i pojištění obchodních úvěrů.
  • Poskytujeme zpravodajské informace s vysokou přidanou hodnotou pro rozhodování o obchodních záležitostech a zároveň máme rozsáhlé odborné znalosti v oblasti vymáhání pohledávek.
  • Našim klientům pomáháme získat hluboké znalosti o jejich potenciálních zákaznících a dodavatelích posuzováním jejich finančního stavu a důvěryhodnosti.
  • Předpovídáme klíčové ekonomické trendy a analyzujeme rizika na různých trzích a v různých odvětvích.
 
Práce u Coface znamená podílet se na budování, rozvoji a propagaci těchto jedinečných mikro- a makroekonomických odborných znalostí a poskytovat každodenní podporu širokému spektru podniků při jejich rozhodování a obchodních strategiích.

Co k tomu říkají naši Happeners

Picture-Rafael_square140

 

Jeden z našich klientů měl odběratele, kterému byl zamítnut úvěrový limit, což tento obchodní vztah ohrožovalo. Díky monitorování prováděnému Coface byl aktualizován úvěrový rating kupujícího (hodnocení rizik dlužníka), což umožnilo schválení nových částek.

Pojištěný tak díky lepším platebním podmínkám mohl posílit svůj vztah se zákazníkem i své podnikání.

 

Rafael A., manažer prodeje, Coface Global Solutions (Coface Brazílie)

 

 

 

oscar_square140

 

Naším hlavním cílem během pandemie COVID-19 bylo zůstat našim klientům velmi blízko. Naše týmy začaly doslova ze dne na den pracovat na dálku a zvýšili jsme počet kontaktních míst pro naše klienty a partnery pomocí dalších hovorů, webinářů a písemné komunikace.
Bylo pro ně velmi užitečné orientovat se v nejistém prostředí, protože jsme jim sdělovali naše názory na vývoj ekonomické situace a úvěrových rizik a zároveň pečlivě vysvětlovali naše rozhodnutí.

 

Oscar Villalonga, generální ředitel pro region Severní Amerika

katrin1024x1024_square140

 

Každý člověk má denně méně a méně času, zatímco množství informací, které dostáváme, neustále roste. Se zákazníky sdílíme mnoho písemných informací, ale aby jim neunikly důležité informace, je velmi užitečné video – anebo digitální akce. Zákazník si pak může být jistý, že mu sdělujeme všechny důležité informace a že může získat přímé odpovědi na své otázky.

 

Katrin B., manažerka marketingu a komunikace datových procesů (Coface Německo)

 

 

 

Nahoru
  • Czech
  • English