Novinky & Publikace
11.09.2014
Novinky o produktech

Na trh byla uvedena aplikace CofaMove: CofaNet je nyní mobilní

Na trh byla uvedena aplikace CofaMove: CofaNet je nyní mobilní

Společnost Coface nyní svým klientům nabízí mobilní aplikaci, která poskytuje neomezený přístup k základním funkcím on-line systému CofaNet pro správu pojištění pohledávek. Aplikace bude nyní k dispozici ke stažení zdarma v Apple App Storu a na Google Play.

 

Díky aplikaci CofaMove, která na trhu pojištění pohledávek představuje zcela nový produkt, získají uživatelé neustálý přístup ke službám společnosti Coface. Tento nový mobilní nástroj umožní credit managerům mít pod kontrolou svá rizika i snáze řídit své cestující obchodní zástupce. Samotným obchodním zástupcům pak produkt pomůže účinněji vyhledávat nové zákazníky a rovněž jim poskytne užitečné informace pro jednání.

 

Mezi stávající funkce aplikace CofaMove patří vyhledávání společností, posouzení rizika a možnost objednávat pojistné produkty, přičemž do konce roku bude nabídka funkcí dále rozšířena. Aplikace je vícejazyčná a pro zhruba 40 000 uživatelů služby CofaNet je k dispozici bez jakýchkoli dalších poplatků.

 

Uvedení aplikace CofaMove představuje další krok v našem úsilí o inovace, které bychom rádi nabídli jak stávajícím, tak potenciálním zákazníkům. Touto cestou jsme se vydali v roce 2012 s produktem TopLiner, po němž následovaly další nové produkty. K potřebám zákazníků jsme velmi vnímaví, tento nový nástroj tak splňuje technologické požadavky a nabízí možnosti pro flexibilnější řízení stávajících rizik. Díky integrované technické platformě pak mohou naši mezinárodní zákazníci daný nástroj začít využívat hned od prvního dne v globálním měřítku,“ uvedl Patrice Luscan, ředitel skupiny pro marketing a strategii.

 

  

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Na trh byla uvedena aplikace CofaMove: CofaNet je nyní mobilní (297,01 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English