Novinky & Publikace
01.03.2013
Novinky o produktech

Coface TopLiner, doplňkové krytí nad rámec klasického pojištění pohledávek, přichází na český trh

Coface TopLiner, doplňkové krytí nad rámec klasického pojištění pohledávek, přichází na český trh
Společnost Coface uvádí dnes na český trh produkt TopLiner, doplňkové pojištění pohledávek, poskytované v rámci standardní smlouvy Globalliance.
TopLiner představuje flexibilní, transparentní a rychlé řešení pro krytí kreditních rizik na základě jediné pojistné smlouvy. Díky produktu TopLiner mají společnosti možnost navýšit dosavadní krytí, pokud limity na jednotlivé odběratele stanovené tradiční analýzou, dostatečně nekopírují objemy obchodních transakcí. Základem doplňkového pojištění je výhradně komerční rozhodnutí, které vychází z pojistné matematiky a neřídí se tradičními metodami upisování rizika.

 

Jean-Marc Pillu, generální ředitel skupiny Coface, říká: „Produkt TopLiner vychází z našich zkušeností s krizí a je součástí naší podpory obchodního rozvoje společností, které hledají větší ochranu před riziky, jež souvisejí s platbami, které exponovaní zákazníci neuhradí ve lhůtě splatnosti, a to bez ohledu na to, zda jde o zákazníky strategické či příležitostné. Výhody, které tento produkt nabízí našim zákazníkům z celého světa, jasně vystihuje následující heslo: „Když více je vaše strategie.“

 

 

Doplňkové krytí kombinující výhody hlavní smlouvy, rychlost a transparentnost
  • Produkt TopLiner je nezrušitelné doplňkové krytí v rámci smlouvy Globalliance, bez jakýchkoli vedlejších poplatků a účtuje se jen v případě, kdy jej klient využívá.  
  • Je dostupné výhradně online, včetně okamžité nabídky krytí a pevné ceny, na základě parametrů, které klient může upravovat.

 

 

S produktem TopLiner je klient více zainteresován do procesu rozhodování o riziku
Produkt TopLiner společnosti Coface umožňuje klientům nést další rizika v reálném čase:
  • Cena je upravena podle indexu hodnocení rizika. Klient činí vlastní rozhodnutí na základě srovnání nákladů na riziko a své ziskové marže.  
  • Výši krytí v rozmezí od 5 tisíci do 5 milionů EUR a dobu trvání mezi30 a90 dny si určuje sám klient.

 

„Stále více společností nyní říká, že jsou ochotny platit podle míry rizika. To odráží rostoucí povědomí zákazníků o uvědomování si rizika a potřebě větší flexibility v souladu s nestabilním hospodářským prostředím“, říká  Jean-Marc Pillu.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Coface TopLiner, doplňkové krytí nad rámec klasického pojištěn... (298,34 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English