Novinky & Publikace
20.05.2015
Novinky o produktech

Coface představuje inovovaný internetový zdroj informací o firmách

Coface představuje inovovaný internetový zdroj informací o firmách
Společnost Coface, přední světový poskytovatel pojištění pohledávek a obchodních informací ve střední Evropě, nyní nabízí inovovaný internetový zdroj informací o firmách. InfoICON – největší databáze svého druhu ve střední a východní Evropě – poskytuje on-line informace o více než 43 milionech podniků v zemích západní, střední a východní Evropy.

Společnost Coface poskytuje informace o firmách a inkasu pohledávek ve střední a východní Evropě již více než 20 let. Vzhledem k tomu, že inovace a uspokojování potřeb zákazníků patří mezi klíčové prvky strategie společnosti, prošla zákaznická aplikace InfoICON nabízející informace o firmách důkladnou inovací a úpravou a lépe tak zohledňuje přání a představy klientů. Důvodem inovace bylo zvýšení uživatelské přívětivosti, podrobný popis nabídky a rozšířený objem produktů. Nový InfoICON tak nyní představuje on-line zdroj informací o firmách, který nabízí:

  • produkty uzpůsobené specifickým potřebám zákazníků,
  • podrobný popis produktů,
  • snadný přístup bez nutnosti registrace,
  • bezpečnou platbu on-line,
  • okamžité doručení informací,
  • objednávání zpráv o firmách z celého světa díky rozšířené partnerské síti společnosti Coface. 

Informace o více než 43 milionech podniků jsou neustále (24/7) k dispozici on-line a jsou optimalizovány pro mobilní zařízení.

 

Aktuální informace o firmách jsou v naší každodenní práci zcela zásadní. Klíčem k úspěchu je tak schopnost okamžitě reagovat. Naše informace pomáhají řídit rizika spojená s obchodními partnery i zákazníky a usnadňují kreditní rozhodnutí. Cílem tohoto inovovaného produktu je zkvalitnění podpory našich zákazníků a zvýšení jejich efektivity. Jednoduše řečeno, chceme zákazníkům pomoci šetřit čas a peníze“, zdůraznila výhody produktu Coface InfoICON výkonná manažerka pro střední Evropu Katarzyna Kompowska.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Coface představuje inovovaný internetový zdroj informací o firmác... (312,85 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English