Novinky & Publikace
13.03.2014
Firemní novinky

Kreditní informace o firmách má nyní Coface k dispozici on-line pro 54 zemí

Kreditní informace o firmách má nyní Coface k dispozici on-line pro 54 zemí

Společnost Coface, světový pojistitel úvěrů a přední poskytovatel informací o firmách ve střední Evropě, rozšiřuje svou nabídku on-line databáze o důležité a aktuální informace o firmách v 54 zemích. Nyní jsou kreditní informace dostupné pro 54 zemí, od Spojených států přes Německo až po Turkmenistán a Katar.

 

Kreditní informace společnosti Coface představují komplexní a flexibilní nástroj řízení rizik spojených s obchodováním. Lze je využít za účelem hodnocení bonity potenciálních obchod-ních partnerů a tvorby kategorizace zákazníků na základě jejich bonity a platební historie. Díky naší databázi Coface-ICON máte přímý přístup k mezinárodním zprávám pro 54 zemí světa on-line kdykoli potřebujete.

 

Formát je k dispozici dle přání klienta a dodací lhůty jsou jednotné. Poskytujeme i informace o dostupnosti finančních údajů a aktualizaci údajů pro on-line zprávy. Přímá komunikace s osobami, které provádějí individuální aktualizace zpráv, je také možná.

 

Nyní poskytujeme on-line zprávy již pro 54 zemí. Tato jedinečná služba zahrnuje všechny evropské státy a dále také Asii, Střední východ a Spojené státy. Společnosti mohou využívat aktualizované informace o svých obchodních partnerech,“ zdůrazňuje přednosti těchto zpráv paní Kompowská, výkonná ředitelka regionu střední Evropy.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Kreditní informace o firmách má nyní Coface k dispozici on-line pr... (275,64 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English