Novinky & Publikace
08.10.2012
Firemní novinky

Ředitelkou pro lidské zdroje skupiny Coface jmenována Cécile Fourmann

Ředitelkou pro lidské zdroje skupiny Coface jmenována Cécile Fourmann

Ředitelkou pro lidské zdroje skupiny Coface byla jmenována Cécile Fourmann, která se zároveň stala členkou výkonného výboru a řídicího výboru skupiny.

 

Cécile Fourmann absolvovala postgraduální studium v oboru lidské zdroje a sociální komunikace na prestižní francouzské vysoké škole CELSA, kde získala diplom DESS. Je rovněž držitelkou magisterského titulu v oboru ekonomie. Cécile Fourmann zahájila svou kariéru v roce 1989 ve společnosti Snecma, kde působila na pozici manažerky pro lidské zdroje a interní komunikaci. V r. 1996 přešla do telekomunikačního sektoru, když se stala ředitelkou pro lidské zdroje a personální komunikaci ve společnosti SFR a následně Broadnet France.

Poté dva roky zastávala funkci ředitelky pro lidské zdroje řetězce obchodních domů Printemps, a to pro ústředí i jednotlivé pobočky. V r. 2005 pak nastoupila do společnosti AREVA T&D jako ředitelka pro lidské zdroje pro region Francie a Belgie. Následně byla v r. 2009 jmenována vice presidentkou pro lidské zdroje společnosti Business Unit Systems.

 

Cécile Fourmann chce ve skupině Coface uplatnit své rozsáhlé zkušenosti v oblasti řízení změn v multikulturním prostředí.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Ředitelkou pro lidské zdroje skupiny Coface jmenována Cécile Fourm... (143,16 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English