Novinky & Publikace
29.04.2015
Firemní novinky

Společnost Coface, která si udržuje vedoucí postavení v oboru obchodních informací, spouští prodej úvěrového pojištění v Izraeli

Společnost Coface, která si udržuje vedoucí postavení v oboru obchodních informací, spouští prodej úvěrového pojištění v Izraeli

V rámci své pokračující expanze na nové trhy obdržela nyní společnost Coface, v Izraeli etablovaná prostřednictvím největší místní společnosti v oboru obchodních informací BDI-Coface, od místního regulačního orgánu licenci na poskytování úvěrového pojištění.

 

Na základě této licence může Coface rozšířit a zjednodušit distribuci svých řešení úvěrového pojištění pro izraelské společnosti, které tak vedle inkasních a informačních služeb budou pro potřeby svých obchodních transakcí moci využívat také odborné znalosti společnosti Coface v oblasti prevence a ochrany proti úvěrovým rizikům, jakož i její největší mezinárodní síť úvěrového pojištění. Coface má nyní všechny předpoklady k tomu, aby posílila svou podporu izraelských společností v jejich růstu a rozvoji. 

 

Generální ředitel společnosti Coface, Jean-Marc Pillu k získání této izraelské licence uvedl: „Izraelské podniky se zatím obratně vypořádávají s výkyvy hospodářského cyklu a jsou v současné době v dobré finanční kondici. Zkušenosti společnosti Coface s platební schopností izraelských firem jsou příznivé. Na tomto trhu, který se vyznačuje vysokým potenciálem, nám přímé nabízení úvěrového pojištění umožní navázat bližší vztah s našimi klienty a poskytovat jim na míru přizpůsobená řešení. Díky své znalosti místního trhu, rozsáhlé přítomnosti na mezinárodních trzích, inovativnímu a diverzifikovanému sortimentu produktů, vhodným distribučním kanálům a obezřetnému řízení rizik budeme schopni přispívat k obchodnímu rozvoji místních izraelských společností bez ohledu na jejich velikost.” 

 

V minulém roce Coface obdržela licenci pro poskytování úvěrového pojištění v Kolumbii (v lednu 2014) a Maroku (v prosinci 2014). Skupina také otevřela pobočky s obchodním zastoupením na Filipínách a v Kazachstánu a podepsala dohodu o obchodním partnerství v Srbsku.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Společnost Coface, která si udržuje vedoucí postavení v oboru obc... (299,24 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English