Novinky & Publikace
27.02.2014
Firemní novinky

Společnost Coface, přední pojistitel úvěrů v Latinské Americe, začíná přímo nabízet svá řešení v Kolumbii

Coface začíná přímo nabízet svá řešení v Kolumbii

Společnost Coface podniká v Kolumbii již od roku 2007, a to prostřednictvím partnerství s firmou Mundial Seguros. Nově nyní získala od místních regulačních úřadů licenci, která jí umožňuje, aby prodávala svá řešení v oblasti pojištění úvěrů napřímo. Kolumbijské společnosti budou nyní moci v plné míře využívat odborné znalosti společnosti Coface v oblasti prevence rizik neplacení u domácích i exportních obchodních transakcí a stejně tak i výhody, které jim nabízí rozsáhlá mezinárodní síť této společnosti.

 

Kolumbijská licence je tak dalším rozšířením stávající silné přítomnosti společnosti Coface v Latinské Americe. Společnost Coface byla prvním pojistitelem úvěrů, který si koncem 90. let 20. století uvědomil obrovský potenciál nových tržních ekonomik v tomto regionu a nyní má na regionálním trhu s pojištěním úvěrů téměř 40% podíl. Společnost Coface využívá své pozice lídra a průkopníka na trhu a pomáhá místním společnostem s jejich obchodním rozvo-jem. Daří se jí to právě díky své silné místní přítomnosti a i znalosti specifik regionu. O společnosti v Kolumbii se bude starat místní tým, který bude svým zákazníkům a jejich kli-entům stále nablízku. V roce 2013 bylo také otevřeno nové pojišťovací centrum, které je důle-žitým zdrojem know-how pojistitelů v oblasti rizik.

 

Coface pokračujte ve svém růstu na nových trzích. Po Ghaně v roce 2012 a Indonésii v roce 2013 se nyní zaměřujeme na Latinskou Ameriku jakožto na region, který je pro společnost Coface strategický a v němž se nám daří udržovat si přední pozici. Kolumbie má obrovský růstový potenciál: v současné době zde pojištění úvěrů používá pouze 500 společností. Díky našemu přímému působení na tomto trhu budeme našim zákazníkům ještě blíže a budeme jim moci nabídnout řešení zaměřená na rozvoj jejich podnikání, která budou vyhovovat jejich potřebám – bez ohledu na velikost dané společnosti. Společnosti s mezinárodní působností budou mít rovněž jednodušší přístup k produktu Coface Global Solutions, což je unikátní systém řešení určený právě pro tento typ firem. Společnost Coface v současné době působí v devíti zemích Latinské Ameriky. V roce 2014 budeme nadále posilovat naši přítomnost na těchto trzích a budeme usilovat o upevnění našeho vedoucího postavení v tomto regionu,” říká Jean-Marc Pillu, generální ředitel společnosti Coface.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Společnost Coface, přední pojistitel úvěrů v Latinské Americe, ... (279,30 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English