Novinky & Publikace
19.12.2014
Firemní novinky, Novinky o produktech

Společnost Coface získala v Maroku licenci na úvěrové pojištění a posiluje tak své vůdčí postavení v rámci Afriky

Společnost Coface získala v Maroku licenci na úvěrové pojištění a posiluje tak své vůdčí postavení v rámci Afriky
V Maroku působí Coface již od roku 2007, nyní však společnost získala od regulačních orgánů oprávnění k poskytování pojišťovacích a zajišťovacích služeb, díky čemuž může svá řešení v oblasti úvěrového pojištění nabízet přímo marockým firmám.
Kromě vymáhání pohledávek a informačních služeb nabídne Coface marockým klientům také odborné znalosti týkající se ochrany a prevence úvěrového rizika u obchodních transakcí, a to na základě největší mezinárodní sítě úvěrového pojištění.

 

Tato nová, přímá forma nabídky služeb dále upevňuje již nyní silnou pozici společnosti Coface v Africe, kde je skupina úvěrovou pojišťovnou s vůbec největší sítí přímého zastoupení. Prostřednictvím lokálních zákaznických služeb a důkladné znalosti místních trhů dále Coface posiluje podporu marockých podniků v oblasti obchodního rozvoje. Růst firem na domácích i zahraničních exportních trzích podporuje 120 odborníků společnosti Coface působících v Maroku a západní a střední Africe.

 

Naším cílem je nyní mimo jiné Afrika, mimořádně strategická oblast, kde si společnost Coface i nadále udržuje své vedoucí postavení: Coface působí ve 14 afrických zemích a jako první celoafrická síť si dále upevňuje svou pozici.

Maroko se nachází v samém srdci regionu, na který cílíme. Na trhu s vysokým potenciálem nám tato nová licence umožní navázat ještě bližší vztah s našimi zákazníky a nabízet jim individualizovaná řešení pro rozvoj podnikání, která přesně odpovídají jejich požadavkům – a to bez ohledu na jejich velikost. Naše nedávné produktové inovace – např. CofaMove a v Maroku brzy také Easyliner – našim klientům odhalí nové perspektivy a lokální možnosti pro lepší řízení rizik. Podniky mohou také využít unikátní strukturu Coface Global Solutions, která byla vytvořena pro nadnárodní společnosti,“ uvedl generální ředitel společnosti Coface Jean-Marc Pillu.

Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Společnost Coface získala v Maroku licenci na úvěrové pojištěn... (301,72 kB)
Nahoru
  • Czech
  • English