Novinky & Publikace
07.03.2019
Firemní novinky

Štiky českého byznysu 2018

Žebříček Štiky českého byznysu 2018

Úspěšnou plavbu v začínající bouřce

 

COFACE představuje výsledky jubilejního již 15.ročníku žebříčku českých firem „Štiky českého byznysu“, jehož je společnost COFACE zakladatelem a odborným garantem. Ocenění „Štiky českého byznysu“ je již 15 let objektivním srovnáním úspěchů českých firem napříč odvětvími a je důležitým zdrojem informací pro všechny podnikatele.

Význam jubilejního 15. ročníku žebříčku zdůrazňuje záštita poskytnutá největším zaměstnavatelským svazem, který reprezentuje rozhodující část českého průmyslu a dopravy - Svazem průmyslu a dopravy ČR.

Od svého založení v roce 2003 bylo do hodnocení zahrnuto již více než 100,000 společností. Na pomyslných stupních vítězů se představila celá řada firem, které přispívají k úspěchu a hospodářskému růstu naší země a jsou vzorem pro ostatní. Kritéria hodnocení dávají šanci malým i velkým firmám. Důraz je kladen na růst a stabilitu. Velikost podniku, počet zaměstnanců, množství kapitálu nehrají roli. Do letošního ročníku žebříčku bylo zahrnuto 4500 firem, konkurence byla veliká. Blahopřeji vítězům v jednotlivých krajích i absolutní celorepublikové štice.

Informace o stavu firem působících nejen na českém trhu jsou důležité pro všechny podnikatele. Jejich význam je v současné době zdůrazněn i aktuálním vývojem ekonomiky. Zpomalování ekonomického růstu a rostoucí počet insolvencí nabádá k důslednějšímu hodnocení kreditního rizika v dodavatelsko odběratelských vztazích.

Naše společnost se shromažďování a analýze informací o podnikatelských subjektech věnuje již více než 70. let. Ve své databázi máme data o více než 170 miliónech firmách z celého světa. Od počátku tohoto roku jsme informace o 30 milionech společností ze střední a východní Evropy zpřístupnili online. Nyní jsou tyto informace k dispozici rychle a pohodlně pomocí počítače, nebo mobilního telefonu.

Vítězným ŠTIKÁM ještě jednou blahopřejeme a přejeme všem úspěšnou plavbu v začínající bouřce.

Ján Čarný
generální ředitel, COFACE

 

www.stiky.cz

 

Záštita

Záštita
Stáhnout tuto tiskovou zprávu : Štiky českého byznysu 2018 (7,47 MB)
Nahoru
  • Czech
  • English